Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ пропонує оформити овердрафт під заробітну плату через банкомат
12 вересня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Швидко і зручно оформити кредитний ліміт до наступної зарплати тепер можуть клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) − без відвідування відділення, а через будь-який банкомат мережі банку. Для цього клієнту необхідно прийняти в банкоматі пропозицію від банку і ввести номер свого телефону. За фактом активації кредитного ліміту клієнт отримає SMS-повідомлення про успішне підключення послуги.

Кредитний ліміт до наступної зарплати дозволяє клієнту мати додаткові грошові кошти під рукою, коли вони можуть бути потрібні при здійсненні покупок. При цьому установка кредитного ліміту є безкоштовною для клієнта.

Детально про умови продукту «Овердрафт під заробітну плату» можна ознайомитися на сайті банку, по телефону 0 800 500 490 або у відділеннях ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок