Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Малий і середній бізнес обирає ПУМБ
30 серпня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Розвиток продуктів і послуг для підприємств малого та середнього бізнесу є одним з пріоритетів роботи Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ). Лише за 7 місяців 2013 року новими клієнтами банку стали майже 1400 підприємств малого та середнього бізнесу, що дозволило збільшити клієнтську базу банку в цьому сегменті на 25% порівняно з аналогічним періодом 2012 року і більш ніж на 6% порівняно з числом клієнтів на початок 2013 року.

«Значний приріст клієнтської бази ПУМБ в сегменті малого та середнього бізнесу обумовлений високим професіоналізмом команди банку і затребуваною продуктовою лінійкою. Найближчим часом ми плануємо запропонувати підприємцям нові корпоративні карткові продукти зі спеціальними бонусними програмами та оптимальними умовами проведення операцій, щоб зробити їх обслуговування ще більш комфортним» − зазначив Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.

Напередодні Дня підприємця, який відзначається в Україні у першу неділю вересня, ПУМБ бажає своїм клієнтам надійних бізнес-партнерів, зростаючого ринку і взаєморозуміння зі споживачами!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок