Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Повний бак палива до автокредиту від ПУМБ і АСКА
09 серпня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і страхова компанія АСКА в рамках спільної акції «Повний бак палива в подарунок» надають 50 літрів бензину або дизельного палива кожному клієнтові, який оформить кредит на автомобіль за програмами «Легкий старт», «Комфортний+», «Простий+» та застрахує його за програмами добровільного страхування і "Повне КАСКО".

Акція діє з 1 серпня по 31 жовтня, поширюється на автомобілі іноземного виробництва (крім країн СНД, Китай, Індія, Іран) вартістю вище 150 тис. грн. і проходить у містах Київ, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів та Маріуполь.

Нагадаємо, що нещодавно ПУМБ знизив процентні ставки за автокредитами на 1-3,5% річних у гривні залежно від програми кредитування.

Ознайомитись з докладними умовами акції «Повний бак палива в подарунок» можна на сайті банку.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок