Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Подорожуйте з картою Visa від ПУМБ і отримуйте подарунки!
05 серпня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) приєднався до акції міжнародної платіжної системи Visa «З Віза де б Ви не були!». Цього літа власники карт Visa від ПУМБ мають шанс виграти 10 000 гривень, розраховуючись карткою в точках продажів за межами України.

Для участі в акції необхідно мати платіжну картку Visa, емітовану ПУМБ, і здійснити більше 5 операцій з оплати товарів або послуг в точках продажів за кордоном або іноземних on-line магазинах в період з 20 липня до 30 вересня 2013 року. Сума кожної транзакції повинна бути не менше 5 дол. США або еквіваленту в іншій валюті.

Щоразу, розраховуючись карткою Visa від ПУМБ за межами України, ви стаєте на крок ближче до можливості стати одним з переможців акції. Всього серед клієнтів ПУМБ буде розіграно три призи на загальну суму 30 000 грн.

Ознайомитися з офіційними правилами акції можна сайті Visa.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок