Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ поновлює акцію «Місяць безкоштовних покупок»
22 липня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розпочинає акцію «Місяць безкоштовних покупок від ПУМБ». За умовами акціїб розраховуючись карткою Visa або MasterCard від ПУМБ з 1 липня до 31 грудня 2013 р. клієнти банку мають можливість виграти право на відшкодування своїх витрат на оплату товарів чи послуг на суму до 5000 грн, які були зроблені протягом одного з етапів акції.

Для участі в акції необхідно мати платіжну картку Visa або MasterCard, емітовану ПУМБ, та здійснити 2 або більше операцій з оплати товарів чи послуг у торгово-сервісних мережах. Акція проходить у шість етапів, кожен з яких триває місяць. За результатами кожного з етапів шляхом таємного вибору (жеребкування) за допомогою комп’ютерної програми буде визначено два переможці.

Таким чином, щомісяця щасливчики матимуть шанс отримати від банка відшкодування вартості покупок, що були здійсненні за допомогою їх карток Visa або MasterCard, на загальну суму до 10 000 грн.

Ознайомитись з офіційними правилами акції можна на сайті ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок