![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Протягом травня 2013 співробітники Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) по всій Україні взяли активну участь у соціальній акції зі збору подарунків та грошових коштів для вихованців дитячих будинків, інтернатів та будинків малятка. Акція була присвячена Міжнародному дню захисту дітей.
Подарунки і речі в День захисту дітей і протягом тижня після нього були передані в 24 спеціалізовані дитячі установи в Білій Церкві, Вишгороді, Єнакієве, Макіївці, Горлівці, Краматорську, Молочанську, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Луганську, Севастополі, Харкові, Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді та Львові. Команда ПУМБ придбала шкільні та спортивне приладдя, взуття, білизну, засоби гігієни, меблі, оргтехніку та продукти харчування на суму близько 100 тис. грн. Більш 2470 дітей отримали подарунки та необхідні речі завдяки спільним зусиллям співробітників.
Подібні соціальні ініціативи, націлені на дітей без батьківської опіки, проводяться в ПУМБ на постійній основі. Традиційно акції по збору речей і коштів проходять у банку напередодні Нового року та Різдва, Міжнародного дня захисту дітей.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок