Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Deutsche Bank підтвердив виняткову якість платежів ПУМБ
05 червня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) став володарем нагороди Deutsche Bank за високі стандарти оформлення платежів в доларах США и євро «2012 Straight-Through Processing (STP) Excellence Awards». Щорічно Deutsche Bank підводить підсумки роботи з банками-контрагентами, оцінюючи якість здійснюваних ними платежів і ступінь автоматичної обробки операцій у банку-кореспонденті (STP, Straight Through Processing).

В 2012 році рейтинг STP склав: за платежами у доларах США – 99,76%, за платежами у Євро – 99,74%. Це означає, що практично 100% операцій із платежів, що проводяться ПУМБ у доларах США та Євро, оброблюються в автоматичному режимі протягом хвилини. Високий ступінь автоматизації процесу обробки платежів забезпечує низький відсоток помилок і знижує операційні витрати, які прямо пропорційно впливають на вартість платежів.

Слід відзначити, що вже понад 10 років поспіль ПУМБ отримує нагороду Deutsche Bank, як знак визнання високого рівня міжнародного розрахункового бізнесу Банку.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок