Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ презентує результати дослідження «Таємний покупець» за 1 кв. 2013 р.
27 травня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує практику дотримання високих стандартів якості обслуговування, регулярно досліджуючи рівень сервісу наданого своїм клієнтам у всіх точках взаємодії. Щоквартальні дослідження за методикою «Таємний покупець» проводяться за підтримки консалтингової компанії 4Service. Методика передбачає здійснення перевірки експертами-таємними покупцями якості обслуговування від імені потенційних клієнтів під час відвідання відділення, при зверненні у касу чи до кол-центру банку. Постійні виміри дозволяють ПУМБ послідовно і системно удосконалювати якість сервісу.

Загальний показник якості обслуговування у мережі відділень ПУМБ за результатами 1-го кварталу 2013 р. становив 88,76 балів, що відповідає категорії «добре». У порівнянні з 4 кварталом 2012 року показник зменшився на 5,74 бала, що було викликано посиленням стандартів обслуговування і зміною глибини дослідження.

Результати дослідження за 1 квартал 2013 року засвідчили, що 93% відділень показали тотальний індекс обслуговування на рівні «добре» і «відмінно».

«Наше завдання отримувати не просто хороші результати, а зосереджуватися на «зонах розвитку» з боку продажу та обслуговування. Саме з цією метою за результатами 2012 року відкориговано глибину дослідження та збільшено вагу важливих для клієнтів критеріїв обслуговування. Дослідження за 1 квартал 2013 року проводилося з урахуванням зазначених змін, і результат нас не розчарував. Хороший сервіс і задоволеність клієнтів є фокусами щоденної роботи команди ПУМБ», – коментує Тетяна Черненко, керівник департаменту стратегічного маркетингу ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок