Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ повідомляє про зміни у складі Правління
20 травня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Спостережна Рада Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) ухвалила рішення припинити повноваження заступника голови правління, члена правління Олени Дятлової (протокол № 192 від 18.05.2013 р.). Олена покидає Банк у зв'язку з припиненням дії свого контракту за угодою сторін.

Олена Дятлова займала посаду заступника голови правління ПУМБ з січня 2010 року і відповідала за управління персоналом банку. Слід зазначити, що під керівництвом Олени ПУМБ зміцнив репутацію одного з кращих роботодавців на банківському ринку України і в 2012 році завоював почесне третє місце у номінації «Україна» щорічної премії HR-бренд. У банку була запроваджена ефективна система оцінки персоналу відповідно до міжнародної практики, запущений портал дистанційного навчання та розвитку персоналу, реалізуються програми лояльності та визнання співробітників. ПУМБ є партнером більш ніж 10 великих ВНЗ України і щорічно приймає на практику сотні студентів, працевлаштовує молодих фахівців.

Наглядова рада та Правління ПУМБ дякують Олені Дятловій за вагомий внесок у розвиток банку і бажають їй подальших професійних успіхів

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок