Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ випустив платіжну картку з індивідуальним дизайном для компанії «Сигма Україна»
08 квітня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) цінує своїх лояльних клієнтів і завжди намагається йти назустріч їхнім побажанням. Нещодавно був успішно здійснений індивідуальний проект по емісії брендованих корпоративних карток для IT-компанії «Сигма Україна» (м. Харків). Тепер для команди «Сигма Україна» платіжна картка − не тільки зручний і безпечний інструмент безготівкових розрахунків, але й своєрідна візитівка, яка вказує на приналежність до однієї з провідних IT-компаній України.

Проект з емісії брендованих корпоративних карток «Сигма Україна» включав в себе кілька етапів: розробку дизайну, узгодження індивідуального проекту і макетів карт у міжнародній платіжній системі, установку технічних налаштувань та їх тестування. Початковий обсяг емісії корпоративних Sigma-карт для компанії був розрахований на поточну кількість членів команди. «Сигма Україна» має намір розвивати подальше стратегічне партнерство з ПУМБ і кожен новий фахівець стане власником корпоративної платіжної картки ПУМБ із символікою своєї компанії.

«Платіжна картка з індивідуальним дизайном дає можливість підкреслити унікальність і престиж роботи в компанії для її співробітників. Завдяки співпраці з компанією «Сигма Україна» банк отримав унікальний досвід емісії брендованих корпоративних карт і тепер готовий запропонувати його іншим корпоративним клієнтам», − зазначив Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок