Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Користувачі iPad отримали поліпшені можливості мобільного банкінгу від ПУМБ
20 лютого 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує розвивати інноваційні сервіси. Банк випустив спеціальну версію програми iPUMB для користувачів планшетів iPad, яка є мобільною версією системи інтернет-банкінгу «ПУМБ Online». Цей додаток сертифікований компанією Apple і доступний трьома мовами: українською, російською та англійською. Додаток використовує весь потенціал планшета iPad, а зручний сенсорний інтерфейс спрощує контроль та управління особистими коштами і дозволяє здійснювати операції «на ходу».

Завантажити цей додаток вже можна в AppStore. Досить знайти "iPUMB HD" і стандартним чином завантажити програму на планшет. Для входу в програму клієнтові ПУМБ потрібно ввести свої логін та пароль, які використовуються для входу в «ПУМБ online».

З iPUMB дуже зручно здійснювати банківські платежі, безкоштовно переказувати кошти між своїми рахунками, оформляти депозити в режимі онлайн, самостійно керувати лімітами платіжних карток, погашати кредити, поповнювати баланс рахунку послуг мобільного зв'язку, а також здійснювати інші операції. Всі операції відбуваються в лічені секунди і можуть проводитися навіть у вихідні дні.

Використання додатку iPUMB засновано на тих же принципах, що і «ПУМБ online»: під час кожної операції користувачеві на телефон приходить повідомлення з разовим паролем, введення якого підтверджує транзакцію. Мобільні операції в iPUMB та «ПУМБ online» мають високий рівень захисту завдяки сучасним технологіям, серед яких, наприклад, − міжнародний SSL-сертифікат безпеки Thawte.

«Сучасний банк вже немислимий без дистанційних каналів надання послуг клієнтам. Два роки тому ПУМБ запропонував своїм клієнтам можливість здійснення банківських операцій прямо з телефону. Сьогодні чверть із 231 тис. користувачів «ПУМБ Online» постійно працюють з цим сервісом через свої мобільні пристрої, а у вихідні дні кількість таких клієнтів зростає до 40%. Ми постійно удосконалюємо мобільний банкінг від ПУМБ, і я впевнений, що наші клієнти оцінять додаткові переваги користування додатком iPUMB для планшетів iPad», − зазначив Стефан Гугліері, виконавчий директор ПУМБ.

Докладніше дізнатися про переваги цього додатка можна по телефоном 0 800 500 490 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних та мобільних телефонів), а також на сайті www.pumb.ua.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок