Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція «Місяць безкоштовних покупок від ПУМБ» триває
13 лютого 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оголошує про продовження акції «Місяць безкоштовних покупок від ПУМБ» ще на 2 місяці − до 31 березня 2013 р. За умовами акції, розраховуючись карткою Visa або MasterCard від ПУМБ, клієнти банку мають можливість виграти право на відшкодування своїх витрат на оплату товарів або послуг на суму до 5000 грн., які були зроблені протягом одного з етапів акції.

З підсумками січня був проведений розіграш та визначено два чергових переможці. Ними стали клієнти банку з м.Севастополь та з м.Запоріжжя − обидва власники карти МаsterCard Standard. Кожен переможець виграв право на відшкодування до 5000 грн. своїх витрат на оплату товарів або послуг. Всього за час проведення акції четверо щасливчиків виграли від банку право на відшкодування вартості покупок на загальну суму до 20 000 грн.

«За 2012 рік на 93% збільшилась кількість карт, якими клієнти ПУМБ розраховувалися за товари та послуги, а обсяг операцій в POS-терміналах виріс майже на 70%. Ми пов'язуємо це з підвищенням обізнаності власників карт про переваги і безпеку користування платіжними картками. Цьому багато в чому сприяли численні акції ПУМБ разом з міжнародними платіжними системами VISA та MasterCard, які мотивували клієнтів спробувати використовувати карту для розрахунків, а не тільки для зняття готівки в банкоматі», − зазначив Валерій Пацуй, керівник департаменту розвитку карткового бізнесу ПУМБ.

Ознайомитись з офіційними правилами акції можна сайті ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок