Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ увійшов до ТОП-10 найефективніших банків України
04 лютого 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв 10 місце в рейтингу «20 найбільш ефективних банків» журналу «Forbes Україна». Видання оцінювало ефективність великих та найбільших банків України згідно з класифікацією НБУ. Для оцінки використовувалися 4 показники, розраховані відповідно до офіційної звітності банків за три квартали 2012 року: рентабельність активів (чистий прибуток/активи), рентабельність капіталу (чистий прибуток/власний капітал), коефіцієнт ефективності (операційні витрати/операційні доходи), чиста процентна маржа (чистий процентний дохід/активи, які приносять прибуток) та рівень ризиків.

Видання відзначає, що ефективні банки більш життєздатні та стійкі до потрясінь, у них більше шансів встояти в кризових ситуаціях, а у клієнтів − більше підстав їм довіряти.

Детальніше про рейтинг читайте журнал «Forbes Україна» (лютий 2012 р.).

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок