Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Підсумки першого розіграшу в рамках акції «Місяць безкоштовних покупок ПУМБ»
18 січня 2013
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оголошує про результати першого розіграшу акції «Місяць безкоштовних покупок від ПУМБ». По завершенні першого етапу акції, який проходив з 1 по 31 грудня 2012 р., були визначені 2 переможці. Ними стали клієнти банку з м.Маріуполь, власник карти МаsterCard Standard, та з м.Кривий Ріг, власник картки Visa Classic.

Нагадуємо, що акція «Місяць безкоштовних покупок від ПУМБ» проходить з 1 грудня 2012 р. по 31 січня 2013 р. За умовами акції розраховуючись карткою Visa або MasterCard від ПУМБ клієнти банку мають можливість виграти право на відшкодування своїх витрат на оплату товарів або послуг на суму до 5000 грн., які були зроблені протягом одного з етапів акції. Для участі в акції необхідно мати платіжну картку Visa або MasterCard, емітовану ПУМБ, і здійснити 2 або більше операцій по оплаті товарів або послуг у торговельно-сервісних мережах.

Наступний розіграш, який проводиться шляхом таємного вибору (жеребкування) за допомогою комп'ютерної програми, відбудеться 10 лютого. За його підсумками також будуть обрані два переможці.

Ознайомитися з офіційними правилами акції можна сайті ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок