Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Сторінка ПУМБ в соцмережі Facebook посіла друге місце в конкурсі «Краще корпоративне медіа України 2012»
20 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ взяв участь в конкурсі «Краще корпоративне медіа України 2012», організованому Асоціацією корпоративних медіа України. За звання кращих і символічну «зірку» змагалися 128 корпоративних проектів у 14 категоріях. Підсумки конкурсу були оголошені в рамках форуму «Інноваційні маркетингові комунікації».

За результатами голосування членів журі сторінка ПУМБ в соцмережі Facebook завоювала друге місце в категорії «Сторінка компанії в Facebook». Така номінація з'явилася у конкурсі вперше, що підтверджує зростаючу роль комунікацій в соціальних медіа для бізнесу.

Крім того, за підсумками конкурсу корпоративний сайт банку www.pumb.ua отримав нагороду «за професіоналізм, сучасний дизайн та зручну навігацію». Сайт був оновлений влітку поточного року і відрізняється високою функціональністю, інноваційною навігацією, а також виконаний згідно з останніми світовими трендами веб-дизайну. Банк також запустив мобільну версію сайту, яка дублює зміст корпоративного сайту ПУМБ, але оптимізована для користувачів мобільних пристроїв.

Нагадаємо, що вся активність ПУМБ в соціальних мережах проводиться під єдиним девізом «Твій фінансовий гід онлайн». У спільнотах обговорюються фінансові послуги та продукти банку, новини зі світу фінансів, а також поради щодо економії часу і примноженню грошей. Комплексна робота в соціальних медіа забезпечила банку провідні місця і визнання у ряді рейтингів. Так, за даними рейтингу компанії «Простобанк консалтинг» ПУМБ є банком № 1 в Facebook в Україні.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок