Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«Кредит на придбання трактора» − підтримка агробізнесу від ПУМБ
07 листопада 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) продовжує підтримувати український агросектор. Новий спеціальний продукт – «Кредит на придбання трактора» має суттєві переваги: швидкість та простота отримання. Рішення по кредиту приймається банком упродовж 5 банківських днів після отримання мінімального пакету документів. Діє експрес-процедура оцінки позичальника та відсутня оцінка застави. Кредит надається на термін до 3-х років зі зручним графіком погашення, який враховує сезонність бізнесу. Кредит доступний в якості пілотної пропозиції для агровиробників Вінницької, Тернопільської, Одеської, Миколаївської та Дніпропетровської областей, з часом продукт буде доступний в усіх аграрних областях країни.

За офіційними даними Міністерства агропромислової політики потреби аграрного сектору у тракторах задовольняється лише на 62%. Отже, пропозиція ПУМБ стане чудовою альтернативою короткостроковим товарним кредитам.

«Аграрний сектор – одне з пріоритетних напрямків розвитку корпоративного бізнесу ПУМБ. З початку року банк прокредитував аграріїв на 0,5 млрд. грн., залучив на обслуговування близько 75 нових агропідприємств. Наш продукт «Кредит на придбання трактора» – це черговий крок з підтримки аграрного бізнесу. Останні роки аграрна галузь демонструє високі темпи зростання та стабільну рентабельність, і ми готові підтримувати цей бізнес інвестиціями та якісним банківським обслуговуванням» − говорить Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок