Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

«Великі гроші» від ПУМБ для користувачів Facebook і ВКонтакте
31 жовтня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) стартував нову акцію «Великі гроші» для користувачів соціальних мереж Facebook та ВКонтакте. В акції можуть взяти участь всі учасники офіційних представництв ПУМБ в цих соціальних мережах. Для цього необхідно пройти короткий візуальний тест, який дозволяє дізнатися своє ставлення до грошей і отримати прості рекомендації з їх примноження.

За перший тиждень проведення акції в Facebook і ВКонтакте більше 1000 чоловік стали її учасниками. Акція проходить до 2 грудня 2012 року і щотижня серед учасників проводиться розіграш призів, а в Facebook також передбачений головний приз − 10000 грн., які будуть перераховані на рахунок переможця в банку.

Нагадаємо, що ПУМБ відкрив свої офіційні представництва в соціальних мережах в кінці 2011 року. Вся активність ПУМБ в соціальних мережах проводиться під єдиним девізом «Твій фінансовий гід онлайн». У спільнотах ведеться дискусія про фінансові послуги та продукти, які пропонує банк, про новини зі світу фінансів, а також даються поради щодо економії часу і примноженню грошей.

Комплексна робота в соціальних медіа забезпечила банку провідні місця і визнання у ряді рейтингів. Так, за даними рейтингу компанії «Простобанк консалтинг» ПУМБ є банком № 1 в Facebook в Україні.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок