Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Ніч знижок у стилі Cosmopolitan для клієнтів ПУМБ – власників карт MasterCard
12 жовтня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сьогодні у ніч з 12 на 13 жовтня 2012 року відбудеться справжнє свято для шанувальників шопінгу – Cosmopolitan Shopping Night. Подія відбудеться за підтримки компанії MasterCard та Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ). Клієнти ПУМБ, які є власниками платіжних карток MasterCard або Maestro отримують додаткову знижку в обсязі 5% на придбання товарів, а для власників картки MasterCard Selective діятиме спеціальна пропозиція – безкоштовне таксі додому та приємний подарунок.

Cosmopolitan Shopping Night – традиційна ніч знижок, яка відбувається тільки 2 рази на рік.Ніч знижок відбуватиметься у Києві (ТЦ «Skymall»), Одесі (ТЦ «Среднефонтанский»), Харкові (центр купівлі та відпочинку «Дафі») та Чернівцях (Depo’t Centre). Більше 500 магазинів будуть продавати нові колекції зі знижками від 10% до 50%.

ПУМБ бажає своїм клієнтам вдалого шопінгу!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок