Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ прокредитував аграрну галузь на 0,5 млрд. гривень з початку року
14 вересня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У 2012 році Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв активну позицію на ринку кредитування підприємств агропромислового комплексу. Напередодні нового аграрного сезону ПУМБ запустив спеціальні продукти та послуги для підприємств аграрного сектору з річним обігом до 80 млн. грн. Зокрема банк запропонував особливі умови фінансування поточної діяльності аграрних підприємств і придбання нової сільськогосподарської техніки для обробки землі та збору врожаю. Як результат, з початку року ПУМБ надав підприємствам аграрного сектору кредити на загальну суму близько 500 млн. грн.

«ПУМБ обслуговує як великі аграрні холдинги, так і малий та середній агробізнес. У роботі з аграрним сектором ми в індивідуальному порядку враховуємо потреби клієнтів і пропонуємо гнучкі умови кредитування. Ми продовжимо вдосконалювати продуктову лінійку та плануємо розробляти нові привабливі партнерські програми для агрокомпаній, щоб найкращим чином відповідати очікуванням клієнтів» − говорить Олексій Волчков, заступник голови правління з корпоративного бізнесу ПУМБ.

У вересні ПУМБ взяв участь у міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «АГРО-2012», яка вже багато років є ключовим заходом для АПК України. Участь у виставці здійснювалося спільно з партнером банку − ТОВ «ВП «Агро-Союз», одним з лідерів ринку продажів сільськогосподарської техніки. На виставці банк представив цілий комплекс спеціалізованих продуктів для агрокомпаній: спільні кредитні програми з партнерами банку, депозитні програми, а також спеціальна пропозиція по розрахунково-касовому обслуговуванню «Агро».

Нагадуємо, що ПУМБ пропонує позики на поповнення оборотного капіталу (для купівлі насіння, добрив, ПММ) на строк до 36 місяців, а кредити на придбання нової техніки − на термін до 60 місяців залежно від країни-виробника (США, Японія, Європа, СНД або Україна). Графік погашення позик встановлюється з урахуванням сезонності виробничого циклу. Характерною рисою кредитних програм в ПУМБ є відсутність прихованих платежів та комісій. Крім того, існує можливість отримання пільгових умов кредитування в рамках спеціальних програм з партнерами банку.

ПУМБ розробив спеціальні умови із розрахунково-касового обслуговування для агрокомпаній − тарифний пакет «Агро». Умови пакету передбачають низьку вартість операцій з готівковими коштами в національній валюті, безкоштовне користування системою «Клієнт-Банк», а на залишок коштів на поточному рахунку нараховується підвищена процентна ставка. Це дозволяє клієнтам банку отримувати додатковий дохід від тимчасово вільних коштів, а також знизити витрати завдяки щомісячним безкоштовним зовнішнім платежам в системі «Клієнт-Банк».

Докладна інформація про продукти і послуги ПУМБ для агробізнесу розміщена на сайті банку.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок