Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Поповнити баланс улюбленої онлайн-гри тепер можна в ПУМБ online
05 вересня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розширює функціональність сервісу інтернет-банкінгу «ПУМБ online» та додає можливість поповнення балансу рахунку в популярних онлайн-іграх «Аллоды Онлайн», «Танки Онлайн», «Герои Войны и Денег» та багатьох інших.

Для поповнення рахунку необхідно авторизуватися в «ПУМБ online» та перейти до розділу «Оплата послуг», де потрібно вибрати опцію «Новий платіж/шаблон». У розділі «Соц.мережі/online ігри» розміщені логотипи популярних ігор, при натисканні на які користувач переходить до форми оплати. Якщо користувач не виявив у списку розділу «Соц.сеті/online ігри» свою улюблену гру, то він може поповнити свій баланс через сервіс Xsolla, який дозволяє придбати ігровий час або ігрову валюту у понад 300 онлайн-іграх.

Для оформлення платежу користувачеві необхідно вказати ім'я ігрового акаунту, баланс якого потрібно поповнити. Комісія за платіж відсутня.

Нагадаємо, що на початку року в «ПУМБ online» з’явилась можливість поповнення балансу рахунку в популярних соціальних мережах «ВКонтакте» та «Одноклассники». Крім того, інтернет-банкінг «ПУМБ online» дозволяє клієнтам банку-власникам платіжних карток сплачувати рахунки за послуги мобільного та стаціонарного зв'язку, телебачення, послуги інтернет-провайдерів, оплачувати комунальні послуги, а також поповнювати платіжні картки членів своєї сім'ї, здійснювати платежі за товари та послуги.

У «ПУМБ online» можна працювати, використовуючи звичайний мобільний телефон. Спеціальна «легка» web-версія «ПУМБ online» дозволяє клієнту повноцінно працювати із сервісом не тільки за допомогою смартфону, але й з будь-якого мобільного телефону. Управляти особистими фінансами онлайн зручно навіть на телефоні з невеликим екраном та при невисокій швидкості передачі даних. Для входу в систему потрібно набрати в браузері свого мобільного телефону адресу https://online.pumb.ua.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок