Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ забезпечує найвищу надійність депозитів – РА «Кредит-Рейтинг»
07 серпня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» повідомило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу ПАТ «ПУМБ» з рівня uaА до рівня uaАА- з прогнозом стабільний. Агентство також підвищило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку до рівня «5» (найвища надійність). При оновлені рейтингів агентство використовувало фінансову звітність ПАТ «ПУМБ» за 2009-2010 рр. та I півріччя 2011 р., а також внутрішню інформацію, що була надана банком в ході рейтингового процесу*.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Позначки "+" або "-" позначають проміжні категорії рейтингу відносно основних категорій (рівнів).

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «5» (найвища надійність) означає, що банк надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Вірогідність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів дуже низька.

Фактори, що підтримують рівень кредитного рейтингу:

  • диверсифікація кредитного портфеля за основними позичальниками та видам економічної діяльності;
  • прийнятні показники капіталізації та ліквідності;
  • диверсифікація ресурсної бази банку за джерелами залучення коштів та за основними кредиторами;
  • збалансованість активів та пасивів за строками до погашення;
  • прийнятні показники ефективності діяльності;
  • наявність розгалуженої регіональної мережі та розвинутого карткового бізнесу, що сприяє збереженню клієнтської бази та утримання конкурентних позицій.

"Підвищення рейтингу відображає результат послідовної роботи менеджменту з укріплення структури балансу, покращення диверсифікації активів і пасивів, високої рентабельності та капіталізації Банку", повідомив Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ.

* Джерело – рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг».
Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок