Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ збільшив статутний капітал
03 серпня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку України зареєструвала випуск простих іменних акцій Публічного Акціонерного Товариства «Перший Український Міжнародний Банк». Таким чином, завершено процедуру збільшення статутного капіталу банку у зв'язку з реорганізацією ПАТ «Донгорбанк» шляхом приєднання до ПАТ «ПУМБ». На сьогодні загальна кількість зареєстрованих простих іменних акцій ПУМБ складає 14 323 880 штук, загальною номінальною вартістю 3 294 492 400 грн.

Нагадаємо, що загальними зборами акціонерів, які відбулися 21 жовтня 2011 р., прийнято рішення затвердити зміни до статуту банку у зв'язку з правонаступництвом ПАТ «ПУМБ» усіх прав та зобов'язань ПАТ "Донгорбанк" та збільшенням розміру статутного капіталу ПУМБ.

За даними Національного Банку України, Перший Український Міжнародний Банк входить в топ-10 банків за розміром активів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок