Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ повідомляє про зміни в складі Правління
03 серпня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Наглядова Рада Першого Українського Міжнародного Банку ухвалила рішення задовольнити прохання Геннадія Молодчинного про звільнення його за власним бажанням від виконання обов'язків Першого Заступника Голови Правління Банку з 23 грудня 2011 року (Протокол № 164 від 21.12.2011 р.).

Пан Молодчинний займав посаду Першого Заступника Голови Правління ПУМБ з квітня 2010 року. У ПУМБ Геннадій Молодчинний працював з 1997 року, обіймав посади начальника Управління розвитку Банку, начальника Управління по роботі з персоналом та Заступника Голови Правління Банку. У ПУМБ Геннадій Молодчинний координував IT-напрямок, розвиток філіальної мережі та всю операційну діяльність Банку.

Правління ПУМБ дякує Геннадію Молодчинному за його роботу та значний внесок у досягнення банку, які забезпечили платформу для майбутнього розвитку. Завдяки внеску пана Молодчинного ПУМБ сьогодні по праву вважається одним з лідерів по технологічності та інноваційності в банківській галузі.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок