Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Шановні акціонери ПУМБ
26 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Повідомляємо Вас про проведення Позачергових Загальних зборів акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі – Банк).

Збори відбудуться 15 липня 2011 року за місцезнаходженням Банку (в приміщенні Донецького Головного офісу Банку): 83001, м. Донецьк, вул. Університетська, буд. 2-А (зал засідань, 3-й поверх, кабінет № 328).

Початок Зборів о 15:00 годині. Реєстрація акціонерів (їх представників) буде здійснюватись 15 липня 2011 року з 14:30 до 14:55 за місцем проведення Зборів.

Перелік акціонерів, які мають право на участь у Зборах Банку, буде складено станом на 24 годину 11 липня 2011 року.

Порядок денний:

  1. Про обрання Секретаря та Лічильної комісії Зборів.
  2. Про затвердження Передавального акту в зв’язку з реорганізацією ПАТ «Донгорбанк» шляхом приєднання до ПАТ «ПУМБ».
  3. Про збільшення статутного капіталу і емісію акцій ПАТ «ПУМБ» в обсязі зареєстрованого статутного капіталу ПАТ «Донгорбанк».
  4. Про порядок і умови обміну акцій ПАТ «Донгорбанк» на акції ПАТ «ПУМБ».
  5. Про обрання уповноважених осіб на здійснення подальших дій щодо ПАТ «Донгорбанк» як банку, що реорганізовується.

Для участі у Зборах при собі необхідно мати:

  • акціонерам - паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а також документи, які підтверджують повноваження керівника юридичної особи - акціонера Банку.
  • представникам акціонерів - паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та засвідчену згідно з чинним законодавством України довіреність на право участі та голосування на Зборах.

З документами стосовно порядку денного Зборів акціонери мають змогу ознайомитись за місцезнаходженням Банку (в приміщенні Донецького Головного офісу Банку): 83001, м. Донецьк, вул. Університетська, буд. 2-А у робочі дні тижня з 9.00 до 18.00 години. Телефон для довідок: (044) 231-71-19. Контактна особа - Кузюк Роман Іванович.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок