Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

PwC завершив ІТ-аудит ПУМБ
26 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Результати ІТ-аудиту ПУМБ лягли в основу Стратегії розвитку інформаційних технологій та інформаційної безпеки банку.

Фірма PwC завершила ІТ-аудит Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ), результати якого лягли в основу Стратегії розвитку інформаційних технологій (ІТ) та інформаційної безпеки (ІБ) банку. Розроблено цільову структуру та план розвитку проектів ІТ та ІБ; впроваджена нова організаційна структура підрозділів, яка орієнтована на бізнес-результати. Важливим результатом роботи також стало створення в ПУМБ Технологічного комітету з реалізації стратегічних проектів в області інформаційних технологій, інформаційної безпеки та управління ІТ-ризиками.

«Стратегія розвитку ІТ та інформаційної безпеки створена для підтримки бізнес стратегії розвитку банку до 2014 року. Ми активно розвиваємо нові технології, що дозволяють задовольняти і передбачати потреби наших клієнтів, підвищувати якість і швидкість сервісу», – коментує Геннадій Молодчинний, Перший Заступник Голови Правління ПУМБ.

ПУМБ нарощує інвестиції в нові технології, що дозволяють банку випереджати та прогнозувати потреби ринку. У процесі співробітництва з PwC, була розроблена дорожня карта і оцінка бюджетів проектів, які лягли в основу стратегії розвитку ІТ. Реалізація нової стратегії ІТ підвищить ефективність та швидкість обслуговування, зручність і безпеку для наших клієнтів.

Серед останніх досягнень ПУМБ в області інформаційних технологій та інформаційної безпеки:

  • ПУМБ – першим серед комерційних банків України сертифікований за PCI DSS (у 2010 р), який є міжнародним стандартом інформаційної безпеки;
  • ПУМБ – став першим банком в Україні, який впровадив технологію Aladdin eToken для захисту платежів в системі СЕП НБУ. НБУ рекомендує цю технологію для застосування іншими банками як кращу практику в банківській системі України;
  • C моменту запуску Інтернет-банкінгу ПУМБ в 2010 році Банк забезпечив клієнтам захист преміум-класу надійності. ПУМБ є одним з двох банків в Україну, що забезпечують такий клас захищеності. Cервис iPUMB та Інтернет-банкінг PUMB online захищені цифровим сертифікатом, що забезпечує вищий клас надійності – SSL Web Server Certificate with Extended Validation. Це флагман лінійки SSL сертифікатів компанії Thawte.
  • У цьому році ПУМБ запустив проект по автоматизації та стандартизації процесу управління інцидентами інформаційної безпеки SIEM (Security Information and Event Management). 

Довідка

ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк»

ПУМБ входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (89.87 % акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 124 відділення.

У 2010 році ПУМБ увійшов до Рейтингу тисячі найбільших банків світу за версією журналу Тhe Ваnker, дебютувавши з 905-ої позиції. ПУМБ є одним з найбільш прибуткових банків в Україні за підсумками діяльності у 2010 році (5-е місце серед ТОП-30 банків), показавши одні з кращих показників повернень на капітал і активи на посткризовому ринку (ROE і ROA). Банк є одним з лідерів з інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу» за 2010 рік. ПУМБ визнаний № 1 у рейтингу банків за інноваційністю в роботі з приватними клієнтами («Компаньйон» - серпень 2010 р.). У травні 2011 року рейтингове агентство Moody's підвищило прогноз глобального рейтингу ПУМБ в національній валюті до B2 та рейтингу боргових зобов’язань в іноземній валюті до «стабільного».

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок