Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ входить в сотню найбільших банків СНД
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Центр економічних досліджень РІА-Аналітика (Росія) склав рейтинг 100 найбільших банків СНД за розміром активів, згідно з яким Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) посідає 84 місце з активами в розмірі 2,27 млрд. дол. США на 1 січня 2011 року*. Серед сотні найбільших банків СНД - 60 російських, 15 українських, 8 казахських та 5 білоруських банків, а також по одному банку з Азербайджану, Грузії та Узбекистану. У першу десятку рейтингу увійшли дев'ять російських і один білоруський банк.

16 липня 2011 успішно завершено процес операційного злиття ПУМБ та Донгорбанку, що почався восени минулого року. Об'єднаний Банк увійшов до десятки найбільших фінінститутів Україні за основними фінансовими показниками. Активи об'єднаного банку на момент об'єднання склали 25,4 млрд. грн. (3,18 млрд. дол. США). Таким чином, на поточну дату активи ПУМБ відповідають позиції в топ-60 банків СНД.

* Оцінка активів банків Центром економічних досліджень РІА-Аналітика проводилася на підставі даних неконсолідованої аудованої звітності за національними стандартами.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок