Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

У липні продажі золотих злитків в ПУМБ виросли в 2,5 рази
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У липні золото встановило кілька історичних рекордів вартості, а з початку року ціна на метал зросла більш ніж на 17%. ПУМБ рекомендує частину заощаджень переводити в золоті злитки.

Починаючи з 6 липня золото щодня встановлювало нові рекорди вартості досягнувши 19.07.2011 р. позначки  1602 дол. США / тр.унцію (ранковий Лондонський фіксинг). З 20 по 22 липня спостерігалася невелика корекція, після чого зростання відновилося і 29 липня був досягнутий новий максимум - 1628,50 дол США / тр.унцію (денний Лондонський фіксинг). Найбільший вплив на зростання котирувань золота був спричинений невизначеністю щодо підвищення планки державного боргу США. Тільки за цей рік ціна на метал вже виросла більш ніж на 17%.

«Ми прогнозуємо подальше зростання вартості золота, тому рекомендуємо частину своїх заощаджень переводити в золоті злитки, - говорить Максим Салутін, Заступник начальника Управління грошового обігу, неторгових і касових операцій ПУМБ. - У серпні очікуємо подолання золотом позначки 1650 дол США / тр.унцію. До кінця року малоймовірно, що золото подолає позначку 2300 дол США / тр.унцію, як багато хто прогнозує. Ми дотримуємося думки, що зростання буде більш плавним і цього року золото ще не досягне позначки 2000 дол. США / тр.унцію ».

На українському ринку побоювання щодо дефолту в США зіграли свою роль - попит на золоті злитки в ПУМБ в порівнянні з червнем виріс в 2,5 рази. Традиційно з другої половини серпня, спостерігається активізація бізнес-середовища, що в поєднанні з тривалою борговою кризою в найбільших економіках світу дає нам підстави припускати, що подальше зростання обсягів реалізації золотих злитків продовжиться. На 01 серпня ціна 1 гр. золота в 100-грамовому злитку в ПУМБ становила 420,56 грн., а для оптових покупців вартість золота становить 419,30 грн. / грам. ПУМБ пропонує злитки вагою від 1 до 1000 грам, які можна придбати в касах 171 філій та відділень Банку.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок