Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Поповнення балансу мобільного - БЕЗ комісій!
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ПУМБ продовжує розширювати можливості ПУМБ Online.

Тепер до миттєвого поповнення балансу мобільного телефону «Київстар», додана послуга експрес-поповнення мобільних телефонів операторів МТС та Life:). Комісія за поповнення балансу - відсутня! Для поповнення необхідно лише зайти в розділ «Платежі», потім в розділ «Поповнення мобільного» та вибрати необхідного оператора.

Нагадаємо, що сервіс ПУМБ-online дозволяє клієнтам здійснювати всі найбільш необхідні операції (перевірка балансу, розміщення депозитів, платежі, перекази, замовлення карт) з будь-якого комп'ютера підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного пристрою, наприклад мобільного телефону, через інтернет-браузер . Здійснення операцій за допомогою ПУМБ online абсолютно безкоштовно для клієнтів Банку.

Демо версія сервісу ПУМБ-online доступна по посиланням https://online.pumb.ua/demo/

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок