Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ знижує відсоткові ставки за автокредитами
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

 З 1 вересня 2011 року ПУМБ пропонує оновлені умови кредиту на купівлю автомобіля. Залежно від програми автокредитування процентна ставка знижена на 0,5-1,5% і становить від 11,5% у гривні. Мінімальний початковий внесок - 19%, термін кредитування - 7 років.

 «Автомобільний ринок значно пожвавився з початку року, а частка автомобілів придбаних в кредит виросла до 15-17%, - говорить Дмитро Крепак, Заступник Голови Правління ПУМБ з роздрібного бізнесу. - ПУМБ відновив автокредитування в березні поточного року, і, відповідно до плану розвитку роздрібного кредитування, планомірно знижує процентні ставки по кредитах. Ми впевнені, що дані зміни будуть оцінені як нашими клієнтами, так і партнерами. Наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити автокредит максимально корисним і доступним для наших клієнтів».

 З усіма умовами кредитування можна ознайомитися на сайті Банку в розділі "Авто в кредит", за номером 0 800 500 490 або у відділеннях ПАТ "ПУМБ".

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок