Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ online - перший в Україні інтернет-банкінг для роботи на будь-яких мобільних телефонах
25 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Введена в робочу експлуатацію мобільна версія сервісу інтернет-банкінгу ПУМБ online. На сьогодні це єдиний повнофункціональний сервіс інтернет-банкінгу в Україні, який був оптимізований для роботи на більшості мобільних телефонів.

Спеціальна «легка» web-версія ПУМБ online дозволяє клієнту повноцінно працювати з сервісом не тільки за допомогою смартфону або комунікатору, але й з будь-якого мобільного телефону. Управляти особистими фінансами онлайн тепер зручно навіть на телефоні з невеликим екраном та при невисокій швидкості передачі даних (GPRS / EDGE / WAP). У той же час користувачі смартфонів (Android, iOS, Symbian, Windows Phone) відкриють для себе універсальний, зручний, простий і швидкий інтерфейс, який оптимізований для управління з сенсорного екрану.

У мобільній версії представлені ті ж функції, що й в повній версії ПУМБ online: перегляд залишків по рахунках, історії операцій, поповнення мобільних телефонів, платежі, відкриття, поповнення, зняття депозитів та ін.

Інтерфейс користувача схожий на повну версію, однак оптимізований для скорочення обсягу інформації, що передається адже це важливо для роботи з сервісом за допомогою мобільного телефону. У головне меню винесені найбільш часто використовувані операції: поповнення мобільного, оплата послуг.

«ПУМБ online є флагманом серед сервісів інтернет-банкінгу. Він вже отримав визнання як наших клієнтів і так й українських авторитетних ЗМІ. Тепер, з виходом полегшеної мобільної версії ПУМБ online, сервіс стає ще більш доступним для власників мобільних телефонів у будь-який час доби, в будь-якій точці планети», - говорить Дмитро Крепак, Заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу ПУМБ.

Вхід в систему для клієнта здійснюється під тим же логіном і паролем, що і в повній версії. Для входу в систему потрібно набрати в мобільному браузері свого телефону адресу https://online.pumb.ua, - клієнт автоматично буде перенаправлено на мобільну версію, яка доступна за адресою: https://online.pumb.ua/mobile

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок