Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Акція від ПУМБ та MasterCard SELECTIVE
20 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оголошує про початок спільної акції з міжнародною платіжною системою MasterCard. Взявши участь в акції, клієнти банку зможуть отримати корисні та приємні подарунки, а також головний приз – подорож двох до Європи в рамках тест-драйву ексклюзивного авто.

Акція проводиться з 2 липня 2012 року до 31 березня 2013 року у три етапи. Взяти участь в акції можуть всі власники платіжних карт MasterCard Gold Selective або MasterCard Platinum Selective від ПУМБ, які здійснять одну або більше операцій з оплати товарів чи послуг в торговельно-сервісних підприємствах, на території України, з використанням картки на загальну суму від 8000 грн. протягом етапу незалежно від кількості транзакцій. Чим більше транзакцій було зроблено − тим більші шанси на виграш цінного подарунку. Головний приз акції буде розіграний серед усіх учасників по закінченню акції у квітні 2013 року.

Детальніше про умови акції та правила дізнавайтесь на сайті www.pumb.ua та у відділеннях ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок