Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ посилив позиції на банківському ринку СНД
17 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до топ-100 найбільших банків СНД. До такого висновку дійшли експерти агентства «РІА-Рейтинг» (Росія) при складанні щорічного рейтингу «100 найбільших банків СНД». У новому рейтингу ПУМБ піднявся на 33 позиції і тепер займає 51 місце з активами в розмірі 4,36 млрд дол США станом на 1 січня 2012 року[i].

«ПУМБ вдалося значно наростити масштаби бізнесу незважаючи на складну кон'юнктуру ринку в 2011 році – сказав Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ. – Наше зростання було як органічним, за рахунок зростання бізнесу і пропозицій нових продуктів та послуг клієнтам, так й неорганічним – за рахунок злиття з Донгорбанком. В результаті ПУМБ значно зміцнив свої позиції в банківській галузі та поліпшив ключові фінансові показники, перевищивши результат попереднього року за прибутком».

В цілому за підсумками 2011 року 17 українських фінансових установ увійшло в сотню найбільших банків СНД, а сукупна частка активів українських банків в рейтингу склала 7,2%. Згідно з рейтингом сумарні активи 100 найбільших банків СНД на 1 січня 2012 року, за оцінкою рейтингового агентства «РИА Рейтинг», становили 1,23 трлн доларів, що на 136 млрд доларів або на 12,5% більше активів першої сотні роком раніше.[i] Оцінка активів банків Центром економічних досліджень РИА-Аналітика проводилася на підставі даних неконсолідованої аудованої звітності за національними стандартами.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок