Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Власники карт VISA Gold від ПУМБ виграли призи
12 липня 2012
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За підсумками розіграшу призів серед учасників акції VISA «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold!» двоє власників картки Visa Gold від ПУМБ виграли призи: мобільний телефон Samsung Galaxy та сертифікат вартістю 800 грн. від ювелірного дому Zarina.

Нагадуємо, що з 15 березня до 15 червня 2012 р. компанія Visa в партнерстві з ПУМБ проводила акцію «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold!». Для участі в акції потрібно було всього лише оплатити товари або послуги за допомогою своєї картки Visa Gold від ПУМБ в торгово-сервісній мережі. При цьому кожна транзакція брала участь у розіграші і таким чином, власник карти міг збільшити свої шанси на виграш шляхом збільшення кількості безготівкових розрахунків в період проведення акції.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок