ПУМБ завершив перший квартал 2025 року з прибутком 1,55 млрд грн і продовжує демонструвати стабільність та розвиток

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оприлюднив фінансові результати за перший квартал 2025 року. Банк зберігає прибутковість і розвиває всі ключові напрями бізнесу.
Чистий прибуток банку за підсумками кварталу склав 1,55 млрд грн, операційний дохід — 4,5 млрд грн. Власний капітал ПУМБ сягнув 23,4 млрд грн, зрісши на 5,4%, активи банку становлять 180,4 млрд грн.
«Ми вдячні кожному клієнту за довіру та кожному працівнику за вклад у цей результат. Попри всі виклики, ПУМБ демонструє прибутковість і зростання. Це означає, що ми рухаємось у правильному напрямку. Віримо, що 2025 рік стане ще одним роком розвитку та зміцнення позицій банку», - коментує результати 1 кварталу Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.
Банку продовжують довіряти мільйони українців та тисячі компаній. Загальний обсяг коштів клієнтів становить 149,2 млрд грн, з яких 56,4 млрд грн — рахунки фізичних осіб, а 92,8 млрд грн — кошти корпоративних клієнтів.
Кредитний портфель ПУМБ становить 71,1 млрд грн, зокрема в роздрібному сегменті — 17,6 млрд грн, у корпоративному — 53,5 млрд грн. Загальне зростання кредитного портфеля банку склало 6,2%.
За перший квартал 2025 року ПУМБ сплатив 2,5 млрд грн податку на прибуток. Від початку повномасштабного вторгнення банк вже сплатив понад 13,5 млрд грн податків.
Ці результати отримали визнання з боку професійної спільноти. На початку 2025 року ПУМБ отримав п’ять нагород на премії Ukrainian Fintech Awards, зокрема в номінаціях Best Mobile Banking, Banking Marketing Campaign of the Year, Best Corporate Banking Digitalization та Best SME Banking Digitalization.
На FinAwards 2025 банк здобув дев’ять нагород, серед яких — «Найкраща кредитна картка (ВсеМОЖУ Online)», «Картка №1 в гаманці (ВсеКАРТА)» та «Найкращий банк для юридичних осіб».
ПУМБ також отримав персональні відзнаки: Банкіром року визнано Голову Правління Сергія Черненка, Найкращим керівником маркетингу — Ксенію Сікорську, Найкращим керівником роздрібного бізнесу — Дмитра Поліщука. Також Сергія Магдича було визнано найкращим корпоративним банкіром заверсєю премії «25 Провідних банків» від Finclub.
Банк продовжує системну допомогу країні. З початку повномасштабного вторгнення на підтримку Сил оборони та реалізацію КСВ-проєктів ПУМБ спрямував понад 829 млн грн.
- Голова правління ПУМБ Сергій Черненко взяв участь у форумі «Велика цифрова трансформація. Діалоги про майбутнє» від NV.ua
- ПУМБ та AGRORESURS пропонують вигідні умови фінансування на придбання сільгосптехніки
- Голова правління ПУМБ Сергій Черненко взяв участь у форумі «Банківський ринок 2025»
- Огляд фінансових ринків 16.06.2025
- ПУМБ став партнером RAU Expo
- Травневий Lifesaving Merch від ПУМБ: 500 одиниць адаптивного одягу, 2 доставки крові на нуль, 150 засобів такмеду
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок