Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 13.05.2024
13 травня, понеділок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори в очікуванні ключових показників. Минулий тиждень на американських ринках акцій завершився зростанням провідних фондових індексів, оскільки щотижневі дані про кількість заявок на допомогу з безробіття дали нову надію на зниження процентних ставок.

Споживчі ціни в Україні стабільні. Інфляція на споживчому ринку у квітні 2024 року порівняно із березнем 2024 року становила 0,2%, з початку року – 1,4%, порівняно з квітнем 2023 року – 3,2%.

Зниження ставок за ОВДП триває. На першому травневому аукціону Міністерства фінансів з розміщення ОВДП, що відбувся 07 травня, продовжилося зниження ватростей залучення. Попит на пропоновані цінні папери більше ніж у два  половиною рази перевищував пропозицію, що дозволило Мінфіну розмістити весь запланований обсяг ОВДП.

Огляд фінансових ринків 13.05.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок