Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 04.03.2024
07 березня, четвер
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Макроекономіка корегує настрої ринків. Світові фінансові ринки завершили тиждень на позитиві. Індекси S&P 500 і Nasdaq закрилися на рекордно високому рівні, оскільки акції технологічних компаній виросли на тлі ентузіазму щодо штучного інтелекту і подальшої підтримки з боку зниження прибутковості казначейських облігацій.

Поточний рахунок сформовано з дефіцитом. Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу становив 510,0 млн дол. США. Дефіцит скоротився насамперед унаслідок зменшення від’ємного сальдо торгівлі товарами та послугами – за рахунок збільшення експорту товарів та зменшення витрат громадян України, які перебувають за кордоном. Водночас профіцит вторинних доходів звузився через значно менші обсяги надходження грантів від міжнародних партнерів. Без урахування реінвестованих доходів та грантів від міжнародних партнерів дефіцит становив 508,0 млн дол. США.

ЄС остаточно затвердив програму фінансування України.

Огляд фінансових ринків 04.03.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок