Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 26.02.2024
27 лютого, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фокус на статистику. У п’ятницю індекси S&P 500 і Dow Jones Industrial Average досягли ще одного рекордного максимуму закриття, при цьому всі три провідні індекси Волл-стріт показали щотижневе зростання, оскільки акції штучного інтелекту мали достатньо сил, щоб продовжити ралі.

Обсяги зобов’язань банків збільшилися. Опитування банків у ІV кварталі 2023 року вчергове засвідчило тенденцію до зростання обсягів коштів клієнтів. Обсяги зобов’язань упродовж ІV кварталу в цілому зросли. Більшість фінустанов спостерігали зростання обсягів коштів як домогосподарств, так і корпорацій. Помітніше зросли обсяги фондування від населення. Обсяги оптового фондування, що складається з випуску облігацій, залучення кредитів міжнародних фінансових організацій (МФО) чи материнських банків, довгострокового рефінансування тощо, вперше
від середини 2021 року збільшилися, про що заявили окремі великі банки.

НБУ оптимізує низку валютних обмежень, щобзапобігти непродуктивному відпливу капіталу для захисту міжнародних резервів України та збереження стійкості валютного ринку. Так, з 21 лютого 2024 року запрацюють зміни за низкою напрямів.

Огляд фінансових ринків 26.02.2024

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок