Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 19.02.2024
20 лютого, вівторок
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інфляція спонукає до роздумів. Минулого тижня світові фондові індекси рухалися різноспрямовано. Сигнали стійкості інфляційного тиску в США змушують інвесторів переглядати прогнози щодо термінів пом’якшення політики ФРС. Президент Федерального резервного банку Атланти Рафаель Бостік дав зрозуміти, що не чекає зниження базової відсоткової ставки ФРС раніше другого півріччя.

Показники кредитування поліпшуються. Результати опитування банків у IV кварталі 2023 року свідчать про подальше поліпшення основних показників кредитування. Левова частка опитаних фінустанов очікує зростання кредитування підприємств та населення в наступні 12 місяців.

Розпочато переговори щодо перегляду програми з МВФ. 17 лютого місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм та представники влади України розпочинають переговори у контексті третього перегляду програми Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF). Метою місії є обговорення стану виконання Україною умов Меморандуму про економічну та фінансову політику.

Огляд фінансових ринків 19.02.2024

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок