Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 25.12.2023
27 грудня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Неоднорідна статистика не додає оптимізму. Завершився восьмий тиждень невпинного зростання на світових фінансових ринках: індустріальний Dow Jones оновив історичні максимуми, широкий S&P 500 за крок від підкорення абсолютного піка.

В Україні активізується кредитування. Банки активізували ключову операцію – кредитування бізнесу та населення. Обсяги кредитів бізнесу у гривні зростають шість місяців поспіль. Покращення фінансового стану компаній та пожвавлення бізнес активності збільшило попит та пропозицію кредитів. Гривневе корпоративне кредитування і надалі підживлюється передусім державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Зростають також роздрібні незабезпечені споживчі та іпотечні позики. У незабезпеченому споживчому кредитуванні домінують два банки, тож концентрація сегмента зростає. Іпотечне кредитування здійснюється майже виключно держбанками за державною програмою “єОселя”.

Українська гривня під тиском. Минулого тижня на міжбанківському валютному ринку спостерігалася девальвація гривні. Водночас дана ситуація є цілком нормальною відповідно до задекларованих принципів Нацбанку – курс може коливатися в обидва боки. Чистий попит на іноземну валюту почав зростати ще в листопаді, що продовжувалося і в грудні. Відповідно реагуючи на цю ситуацію, Нацбанк почав продавати більше валюти на ринку.

Огляд фінансових ринків 25.12.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок