Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 06.11.2023
07 листопада 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ФРС залишила ключові ставки незмінними. Минулого тижня на світових фінансових ринках переважали позитивні настрої. Американські провідні фондові індекси продемонстрували найкращий результат з листопада 2022 року на тлі даних з ринку праці в США, які показали його охолодження. Оприлюднена статистика була сприйнята інвесторами як сигнал того, що ФРС завершила цикл посилення грошово-кредитної політики. Поточний рахунок у вересні сформовано з дефіцитом МВФ розпочинає другий перегляд програми EFF.

Поточний рахунок у вересні сформовано з дефіцитом. 

МВФ розпочинає другий перегляд програми EFF. 06 листопада місія Міжнародного валютного фонду починає обговорення заходів з представниками української влади щодо другого перегляду програми розширеного фінансування (EFF).

Огляд фінансових ринків 06.11.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок