Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 21.08.2023
22 серпня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори побоюються фінансової кризи у КНР. Фондові індекси США за підсумками тижня продемонстрували суттєве зниження, яке спровоковано зростанням дохідностей держоблігацій США та побоюваннями щодо економіки КНР.

Банківська система України зберігає прибутковість. У ІІ кварталі 2023 року в банківському секторі переважно тривали тенденції попередніх кварталів.

Міжнародні партнери підтримують проєкти відновлення. 12 українських громад реалізують проєкти на відновлення інфраструктури на загальну суму 11,45 млн євро, із яких 7,6 млн євро буде профінансовано завдяки проектам «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» і ReACT4UA та решта 3,85 млн євро – за співфінансування від громад.

Огляд фінансових ринків 21.08.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок