Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 17.07.2023
18 липня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Дані щодо інфляції надихнули інвесторів. Світові фондові ринки впевнено зросли за підсумками минулого тижня завдяки сподіванням інвесторів на те, що посилення грошово-кредитної політики найбільшими світовими центробанками добігає кінця. Крім того, учасники ринку оцінюють квартальні звіти провідних американських банків, які загалом виявилися кращими за прогнози.

Економічна активність в Україні пожвавлюється, зокрема за рахунок будівництва, послуг та сільського господарства. Натомість руйнування Каховської ГЕС та блокування роботи «зернового коридору» негативно позначилися на настроях та діловій активності в окремих видах діяльності.

Попит сконцентрований на військових ОВДП. 11 липня на плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП інвесторам були запропоновані чотири серії облігацій, номінованих у національній валюті. Обсяги залучень зросли у порівнянні з минулим аукціоном дещо більше ніж у двічі. Військові облігації мали високий попит – переважна частина коштів була залучена завдяки цим інструментам.

Огляд фінансових ринків 17.07.2023

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок