Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 19.06.2023
20 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Рішення центробанків підтримали інвесторів. Минулий торговий тиждень на ринках акцій завершився впевненим зростанням провідних фінансових індексів. Інвестори позитивно сприйняли рішення ФРС США зробити паузу в циклі посилення грошово-кредитної політики, попри те, що прогнози керівників американського ЦБ говорять про можливість подальшого підйому базової відсоткової ставки пізніше цього року.

Облікову ставку збережено на рівні 25,0% річних. Збереження ставки сприятиме підтримці привабливості гривневих інструментів (банківські депозити та ОВДП), збереженню стійкості валютного ринку та зниженню інфляції, що в комплексі формуватиме передумови для подальшого поступового пом’якшення валютних обмежень. НБУ готовий розпочати цикл зниження облікової ставки раніше, ніж передбачав квітневий макропрогноз (IV квартал 2023 року), якщо зростання реальної дохідності гривневих інструментів і зниження ризиків для курсової стійкості й надалі відбуватимуться швидше, ніж очікувалося.

НБУ пом’якшує валютні обмеження. З 16 червня 2023 року Національний банк України надав дозвіл резидентам-позичальникам переказувати за кордон кошти для виконання зобов’язань за зовнішніми кредитами та позиками, які: забезпечені гарантією чи порукою міжнародної фінансової організації; надані за участю іноземного експортно-кредитного агентства чи іноземної держави через уповноважену нею установу або через іноземну юридичну особу, серед акціонерів яких єіноземна держава чи іноземний державний банк.

Огляд фінансових ринків 19.06.2023

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок