Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 05.06.2023
06 червня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Американські індекси завершили тиждень зростанням. Інвестори оцінювали звіт про ринок праці та новини щодо врегулювання ситуації зі стелею держборгу США. Президент США Джо Байден у суботу, 03 червня, підписав закон про підвищення стелі державного боргу США, днем раніше схвалений у Сенаті. Це зняло невизначеність щодо можливого дефолту за держборгом.

Готівка поза банками зростає - обсяги готівкової валюти поза банками зросли на 1,0 млрд дол. США

МВФ завершив перегляд програми EFF. Представники влади України та експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ) досягли Угоди на рівні персоналу щодо оновленого пакету заходів економічної та фінансової політики для першого перегляду чотирирічної програми в рамках механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF). Досягнуті домовленості підлягають затвердженню Радою виконавчих директорів Фонду.

Огляд фінансових ринків 05.06.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок