Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 24.04.2023
25 квітня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори оцінюють неоднорідні дані. Провідні фондові індекси незначно зросли за підсумками торгів у п’ятницю, але завершили тиждень незначним зниженням на тлі неоднорідних даних макростатистики.

Бізнес в Україні, попри активні бойові дії та обстріли цивільної інфраструктури,продовжив пом’якшувати негативні очікування як щодо власного розвитку, так і щодо динаміки обсягів виробництва товарів і послуг в Україні в наступні 12 місяців. Одночасно поліпшилися оцінки щодо інфляції та курсові очікування. Про це свідчать результати опитування керівників компаній, яке Національний банк провів у І кварталі 2023 року. Поліпшення оцінок відбулося у підприємств практично усіх видів економічної діяльності (далі – ВЕД), крім будівництва й торгівлі, а також за всіма складовими індексу.

НБУ пом’якшує низку адміністративних обмежень.

Огляд фінансових ринків 24.04.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок