Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 10.04.2023
11 квітня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори оцінюють неоднорідну статистику. Минулого тижня інвестори оцінювали статистичні дані та їх вплив на подальші рішення провідних центробанків. Cкорочення безробіття в США у березні і досить сильне зростання зайнятості можуть стати додатковим аргументом для ФРС на користь підвищення ключової процентної ставки на травневому засіданні.

Споживча інфляція в Україні сповільнюється. Інфляція на споживчому ринку України у березні 2023 року порівняно із лютим 2023 року становила 1,5%, із березнем 2022 року – 21,3%. Базова інфляція в березні 2023 року порівняно із лютим 2023 року становила 1,3%, з початку року – 2,5%.

Національний банк України, як і анонсувалося, з 07 квітня 2023 року оновлює операційний дизайн монетарної політики з метою посилення ринкових стимулів залучення банками строкових депозитів населення в національній валюті, зниження ризиків для валютного ринку та міжнародних резервів. НБУ визначив параметри нового операційного дизайну монетарної політики.

Огляд фінансових ринків 10.04.2023

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок