Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 03.04.2023
04 квітня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Фінансові ринки стабілізувалися. Минулого тижня на світових фінансових ринках переважали позитивні настрої. Більшість провідних фінансових індексів зросла як за підсумками останнього тижня березня, так і за підсумками місяця і І кварталу. Позитивний вплив на настрої інвесторів мала швидка реакція фінансових регуляторів на ризики, що виникли у банківському секторі. Інвестори також очікують, що провідні центробанки світу припинять посилення грошово-кредитної політики.

Тим часом, в Україні обсяги готівкової валюти поза банками зростають. За даними НБУ, обсяги готівкової валюти поза банками зросли на 1,1 млрд дол. США.

Україна отримала перший транш від МВФ. 03 квітня Україна отримала перший транш від Фонду в обсязі близько 2,7 млрд дол. США (2,0 млрд СПЗ) прямого бюджетного
фінансування. Надалі транші виплачуватимуться за результатами щоквартальних переглядів програми. Загалом цього року Україна має змогу отримати від МВФ три транші на загальну суму 3,3 млрд СПЗ (4,5 млрд дол. США).

Огляд фінансових ринків 03.04.2023
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок