Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 31.01.2023
31 січня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Інвестори очікують на рішення центробанків. Поточного тижня увага інвесторів зосереджена на засідання провідних центробанків світу – ФРС, ЄЦБ та Банку Англії, які відбудуться вже найближчими днями. Всі три центробанка підвищать ключові ставки. Очікується, що Федрезерв уповільнить темпи підйому ключової ставки до 25 б.п. із 50 б.п. у грудні, а ЄЦБ та Банк Англії збільшать вартість запозичень ще на 50 б.п.

НБУ залишив облікову ставку незмінною. 26 січня за підсумками засідання Правління НБУ ухвалило рішення зберегти облікову ставку на рівні 25,0% річних, а також продовжити підвищення нормативів формування банками обов’язкових резервів. Це сприятиме подальшому зростанню привабливості гривневих активів, підтриманню курсової стабільності та поступовому зниженню інфляції.

Міжнародні партнери посилюють підтримку України. 26 січня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відкрив перше засідання Наглядової ради міжвідомчої Координаційної Платформи донорів. Ініціатива започаткована для координації існуючих і нових механізмів підтримки бюджету України, а також швидкого відновлення та реконструкції. 

Огляд фінансових ринків 31.01.2023

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок