Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 23.01.2023
24 січня 2023
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Ключовою економічною подією минулого тижня був Всесвітній економічний форум у Давосі. Увага інвесторів також була прикута до макростатистики, яка чинить тиск на фінансові індекси.

Тим часом, український бізнес дещо послабив негативні очікування щодо динаміки обсягів виробництва товарів і послуг в наступні 12 місяців на тлі активних бойових дій та терористичних атак. Водночас другий квартал поспіль спостерігається пом’якшення негативних очікувань щодо майбутньої ділової активності підприємств. На тлі погіршення девальваційних очікувань пом’якшились оцінки щодо інфляції. Про це свідчать результати опитування керівників щодо ділової активності своїх компаній, яке Національний банк провів у ІV кварталі 2022 року.

Також, Україна отримала І транш у розмірі 3,0 млрд євро від ЄС.

Огляд фінансових ринків 23.01.2023

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок