Мобільний додаток
перейти перейти
Аналітичні огляди

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Огляд фінансових ринків 12.12.2022
13 грудня 2022
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За підсумками минулого тижня майже всі провідні фондові індекси зафіксували зниження. Інвестори зосередили свою увагу на даних макростатистики та очікуванні останніх цьогорічних засідань провідних центробанків. Федеральна резервна система, Європейський центральний банк та Банк Англії поточного тижня, як очікується, підвищать ключові ставки у боротьбі з інфляцією, яка все ще перебуває на дуже високих рівнях.

Облікова ставка НБУ незмінна - 25,00% річних. Інфляція на споживчому ринку України в листопаді 2022 року порівняно із жовтнем 2022 року становила 0,7%, а у порівнянні із листопадом 2021 року – 26,5%. З початку року інфляція становить 25,7%. Базова інфляція в листопаді 2022 року порівняно із жовтнем 2022 року становила 1,3%, з початку року – 21,6%. Динаміка споживчої інфляції в листопаді свідчить про перші ознаки послаблення інфляційного тиску під впливом тимчасового розширення пропозиції сирих продуктів харчування, слабшого попиту, а також завдяки попередньо вжитим заходам з боку НБУ, зокрема зі збалансування валютного ринку та підвищення привабливості гривневих активів.

Огляд фінансових ринків 12.12.2022

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок